Ορκωμοσία  προπτυχιακών  φοιτητών  Τμήματος Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας

• Η τελετή ορκωμοσίας και απονομής πτυχίων για τους πτυχιούχους πρώην Τμημάτων  Τ.Ε.Ι.  Δυτικής Ελλάδας θα πραγματοποιηθεί  την  1η Δεκεμβρίου 2023, ημέρα Παρασκευή,  στην Πανεπιστημιούπολη στο Ρίο Πατρών.
  • Οι πτυχιούχοι  που  δεν  παρευρέθησαν  στις  προηγούμενες  ορκωμοσίες  του Τμήματος  και θέλουν να  λάβουν μέρος  στην  τελετή ορκωμοσίας και απονομής πτυχίων  την  1η Δεκεμβρίου 2023  πρέπει  να  στείλουν στη Γραμματεία αίτηση  συμμετοχής  στην  ορκωμοσία  μέχρι  5  Νοεμβρίου 2023.
  • Οι  αριθμοί μητρώων των αποφοίτων  που μπορούν να λάβουν μέρος  στην  τελετή  ορκωμοσίας  θα  ανακοινωθούν  προσεχώς.